تعمیرات هود آشپزخانه بوش

بوش یکی از محبوب ‌ترین برندهایی است که اغلب لوازم منزل ایرانیان را تشکیل می‌دهد. عمر طولانی و کارایی بالای محصولات این برند خاص سبب شده است تا تقاضا برای خرید محصولات آن افزایش یابد. با افزایش تقاضا و خرید، انتظار می‌رود که خدمات پس از فروش معتبر نیز باکیفیت و شدت بیشتری ارائه شود. اما دلایل مختلفی سبب شده است تا استفاده از خدمات تعمیرات لوازم تولید این برند با مشکلاتی همراه باشد. هود بوش نیز مانند سایر لوازم این برند دارای ویژگی‌های خاصی است که آن را منحصر به فرد کرده. از همین رو تعمیر آن باید به یک فرد متخصص سپرده شود. نمایندگی معتبری که تعمیرکاران آن به ‌صورت تخصصی در زمینه تعمیر هود بوش کار کرده باشند. همچنین از قطعات اصلی نیز در تعمیرات آن استفاده نمایند.

خدمات پس از فروش(شرق تهران)

تهران نو، تهرانپارس، نارمک، شهرک امید، شهرک ویلایی زیتون، سرخه حصار، پیروزی، گرگان، وحیدیه، کالاد، شمس‌آباد، حکیمیه، نیروی هوایی، پاسداران، هروی، صیاد شیرازی، نظام آباد، مجیدیه، حشمتیه، منصورآباد و سایر مناطق شرق تهران

021-77661482

خدمات پس از فروش(غرب تهران)

پونک، اباذر، بلوار فردوس، ستارخان، آریاشهر، جنت آباد، شهرک غرب، شهرک گلستان، صادقیه، سعادت آباد، شهر آرا، چیتگر، شهر زیبا، شهران، طرشت، آزادشهر، شهرک آزادی، استاد معین، دکتر هوشیار، شهید دستغیب، گیشا و سایر مناطق غرب تهران

021-44165442

خدمات پس از فروش(جنوب تهران)

مشیریه، شهرک مسعودیه، افسریه، خانی آباد نو، نازی‌آباد، نعمت‌آباد، امیربهادر، آذری، اتابک، خراسان، خزانه فلاح، خزانه بخارایی، شاپور، مولوی، جوادیه، یافت‌آباد، منیریه، امیریه، کوی سیزده آبان، شهرک رسالت و سایر مناطق جنوب تهران

021-55836328

خدمات پس از فروش(شمال تهران)

تعمیرات بوش در مناطق تجریش، نیاوران، قلهک، ازگل، لویزان، مینی سیتی، سوهانک، دروس، اقدسیه، زعفرانیه، محمودیه، فرمانیه، کامرانیه، داودیه، جردن، الهیه، ولنجک، اوین، ظفر، درکه، فرحزاد، سعادت آباد و سایر مناطق شمال تهران

021-26705375

نمایندگی تعمیرات هود بوش در محل و منزل

همواره یکی از دغدغه‌هایی که در مورد مراجعه به نمایندگی تعمیرات هود بوش برای تعمیر این وسایل وجود داشته است، مشکل کمبود وقت و دور بودن مسافت است. اما نمایندگی تعمیرات بوش این مشکل را حل کرده و در سریعترین زمان به محل شما اعزام میشوند فقط کافیاست با شماره های ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

در اینصورت تعمیرکار هود بوش در زمان مناسب برای تعمیر به محل مراجعه خواهد کرد. همچنین شما می‌توانید پس از تعمیر به‌ راحتی از دستگاه خود استفاده نمایید. به‌عبارتی دیگر نیازی به صرف زمان و مراجعه حضوری به تعمیرگاه و تحویل گرفتن آن نخواهید داشت.

هزینه تعمیر هود بوش

همگی می‌دانیم که نام تعمیرگاه مجاز و مرکزی هود بوش به محلی اتلاق می‌شود که تمام تعمیرکاران آن به‌صورت تخصصی در کار تعمیرات این وسیله باشند. همچنین در تعمیرگاه‌های مجاز برای تعویض قطعات هود از قطعات اصلی به‌عنوان جایگزین استفاده می‌شود. این ویژگی‌ها سبب می‌شود که اغلب افراد، نمایندگی بوش را تعمیرگاهی گران بدانند. این در حالی است که تمام تعمیرگاه‌های مجاز و مرکزی برای دریافت دستمزد تعمیرات موظف به پیروی از نرخ مصوب نهادهای ناظر هستند.

این هزینه ودستمزد به‌گونه‌ای تعریف شده است تا با ارائه خدمات ارزان به مشتری همه بتوانند از آن استفاده کنند.ما نیز به عنوان نمایندگی تعمیرات هود بوش این هزینه را مطابق با نرخ تعریف شده دریافت می‌کند. همچنین با نظارت دقیق بر مبلغ دریافتی از سوی کارکنان در تلاش است تا از دریافت هزینه اضافی از مشتریان جلوگیری شود.

هزینه تعمیر هود بوش با توجه به ایراد ایجاد شده در دستگاه متغیر است. همچینین این تعمیرکاران همواره در تلاشند تا با تعمیر قطعه خراب از تحمیل هزینه خرید قطعه به مشتری جلوگیری کنند.

مشکلات و ایرادات متداول هود بوش

علت مکش ضعیف هود بوش چیست ؟

 • متداول‌ترین مشکلی که در مورد تمام هودها وجود دارد، مکش ضعیف آن است.
 • اساس کار هودها بر اساس مکش تعریف شده است.
 • از همین رو کاهش مکش مشکلی بزرگ اما با راه ‌حلی کوچک محسوب می‌شود.
 • این مشکل اغلب با تمیز کردن هود و تعویض فیلتر آن برطرف می‌شود.
 • برای جلوگیری از ایجاد این مشکل بهتر است، هر چند وقت یک بار فیلتر هود را تعویض نمایید و از نفوذ چربی‌ها به داخل آن جلوگیری کنید.

علت لرزش هود چیست، برای تعمیر این هود در چنین مواقعی چه باید کرد؟

 • بخش اصلی هودها را موتور آن تشکیل می‌دهد.که در این مواقع ممکن است موتور یا بخش خاصی از آن دچار ایراد شده است.
 • برای برطرف کردن این مشکل موتور و متعلقات آن باید توسط تعمیرکار نمایندگی تعمیرات هود بوش بررسی شوند.

علت صدای بیش از حد هود بوش چیست، برای عیب یابی و تعمیرات چه کنیم؟

 • هودها بطورکلی دارای صدای بسیار بلندی هستند.
 • اما گاهی اوقات این صدا به حد بسیار آزار دهنده‌ای می‌رسد.
 • این امر نشان دهنده بوجود آمدن ایراداتی در بخش‌های داخلی دستگاه به ویژه موتور آن است.

مشکل عمل نکردن دکمه‌های کنترل پنل این هود چیست؟

 • کنترل پنل هود بوش اغلب به‌ صورت لمسی است.
 • برای راه‌اندازی این کنترل پنل اغلب از برد الکترونیکی استفاده شده است.
 • گاهی اوقات ایجاد ایراد در تاچ دستگاه و بخش‌هایی از کنترل برد آن می‌تواند به‌صورت، عمل نکردن دکمه‌های کنترل پنل نمود پیدا کند.

علت یکسره کار کردن هود بوش چیست؟

 • منظور از یکسره کارکردن هود بوش این است که هود پس از اتصال به برق با آخرین حد سرعت خود شروع به کار می‌کند.
 • این فرآیند تا زمانی که دوشاخه هود از برق کشیده نشود متوقف نخواهد شد.
 • عوامل متعددی مانند ایرادات مربوط به سیم کشی هود، ایرادات مربوط به برد اصلی دستگاه و حتی ایرادات مرتبط با موتور آن می‌توانند عامل ایجاد این مشکل باشند.

چرا با روشن شدن هود بوش فیوز قطع می‌شود؟ برای تعمیر و رفع عیب چه باید کرد؟

 • در صورتی که دستگاه دچار اتصال یا قطعی سیم شده باشد فیوز می پرد.
 • همچنین در مدار داخلی دستگاه اتصال کوتاه وجود داشته باشد فیوز می پرد.
 • همچنین سوختن موتور نیز سبب می شود تا با روشن شدن هود فیوز بپرد.

عیب یابی و تعمیرات هود بوش

نمایندگی تعمیرات بوش برای تعمیر هود و سایر لوازم خانگی تعمیرکار مربوط را به محل اعزام خواهد کرد. کار تعمیر پس از عیب یابی توسط تعمیرکار شروع می‌شود. تنها درصورتی قطعه‌ای از دستگاه تعویض خواهد شد که هیچ راهی برای تعمیر آن وجود نداشته باشد. این قطعات نیز با قطعه اصلی هود بوش جایگزین می‌شوند. این امر سبب می‌شود که برای مدت زیادی پس از تعمیرات ایرادی برای دستگاه ایجاد نشود. از همین رو اگر قصد دارید که پس از تعمیر نیز برای مدت زیادی از این وسیله استفاده نمایید، حتماً از خدمات یک نمایندگی معتبر برای تعمیرات آن استفاده کنید.

خدمات تعمیرات در سراسر تهران

phon تماس فوری